september 27, 2017
Z nastopi na mastersu in polfinalom Erike do 11 let končana sezona 2017
oktober 11, 2017

Naši najmlajši, pa tudi starejši, so poskrbeli za imeniten zaključek teniške sezone, v kateri bodo sicer naši igralci in igralke nastopili še na treh mastersih.

Največ jih je bilo na zaključnem turnirju v starostni kategoriji 8-11 let, kjer so v močni konkurenci vrstnikov dosegli odlične rezultate, predvsem pa pokazali izvrsten tenis.

Kaja NAJZER je prvič premagala vse nasprotnice in osvojila 1. mesto v kategoriji MIDI tenis.

Mai WINTERLEITNER je bil v tenisu do 10 let drugi, drugi pa je bil tudi v MIDI tenisu.

Jan NAJZER je osvojil 2. mesto v MINI tenisu.

Nejc KALIN ŠUŠTERŠIČ je bil v MIDI tenisu 3.-4., potem ko je v polfinalu v tesnem klubskem obračunu izgubil z Maiem.

Pokalov tokrat niso osvojili, a so prikazali zelo dober tenis tudi Nika, Kaja in Erika.

V mastersu članic so nastopile tri naše igrale, še posebej pa se je izkazala Neja SOTOŠEK, ki je bila polfinalistka in je osvojila 3. – 4. mesto. Eva KALAN je izgubila uvodno srečanje, Lina BOŽIČNIK, pa se je uvrstila v četrtfinale.