Za nami še en uspešen konec tedna

Začeli smo s spomladanskim vpisom v teniško šolo
april 19, 2018

Konec tedna so naši igralci in igralke nastopili na turnirjnih do 16 in 12 let in se ponovno izkazali.

V Novi Gorici sta Kaja Najzer in Erika Manevska na B turnirju do 12 let o zmagovalki turnirja odločali v medsebojnem obračunu. Tokrat je bila boljša Kaja, ki se je veselila prvega naslova na turnirjih Tenis Slovenije, Erika pa se je prvič uvrstila v finale.

Na turnirju do 16 let na Ptuju je naše zastopstvo osvojilo dva pokala. Lina Božičnik je s soigralko Pio Poglajen klonila šele v finalu konkurence dvojic, med posameznicami pa po ogorčenem boju izgubila v četrtfinalu. Pri fantih je bil četrtfinalist Simon Javoršek, Simon pa je s soigralcem Nejcem Žuničem nastopil še v polfinalu konkurence dvojic. Med dekleti se je Semajla Šarić uvrstila v polfinale konkurence dvojic.

V B turnirju se je Vaal Urankar uvrstil v finale, kjer je sicer izgubil, a vseeno dosegel najboljši izid v karieri doslej. Prav tako odlično je nastopil Luka Markovič, ki je v B turnirju tesno izgubil polfinalno srečanje.