ENAJST NASLOVOV DRŽAVNIH PRVAKINJ

ZA TK MAJA V LETU 2010 in 2011

041 766-761 | maja_matevzic@yahoo.com

LOGOpage

Gregor Repina finalist članskega OP, Erika in Nejc finalista na 8-11, odlični nastopi fantov na RR 14

16.4.2017

Novo mesto 2017

Tudi ta teden se naši najmlajši pa tudi starejši niso izneverili in potrjujejo njihovo dobro delo in dobro delo celotne trenerske ekipe.

Kar 16 igralcev in igralk ta konec tedna nastopa na turnirjih 8-11 let, RR 14 let in na OP za člane in članice.

Med najmlajšimi, ki so nastopili v novem mestu sta se najbolje odrezala Erika MANEVSKA, ki se je uvrstila v finale MIDI tenisa in Nejc ŠUŠTERŠIČ KALIN, ki je bil finalist MIDI tenisa. V četrtfinale MIDI tenisa sta se uvrstila Mai in Nejc, dobre igre pa so prikazali tudi Taja, Nika, Tilen, Jan, Mark in Kaja.

Na RR turnirju do 14 let so se z osvojitvijo 1. ali 2. mesta v skupini v finalni A turnir uvrstili Nik GMAJNAR, Žiga BRADAŠKA, Lan WINTERLEITNER IN David LJUBISAVLJEVIČ, spodrsnilo je tokrat Kalu GORNIKU in Špeli SEDEJ, oba bosta nastopila v finalnem B turnirju.

Naš trener Gregor REPINA je na članskem OP dokazal, da je kljub temu, da tri leta ni igral resnega tenisa izvrsten teniški igralec, saj se je uvrstil v finale, mlajšim pa pokazal, kako se je treba boriti, tudi če si z močmi povsem na psu. Šele v finalu je s 5-7 4-6 klonil proti 12 let mlajšemu Mariborčanu Nejcu SITARJU. Spremljali smo doličen tenis.

Repina Gregor in Sitar Nejc_finaleOP člani_2017_52

Med dekleti se je Eva KALAN vrstila v četrtfinale članskega turnirja, tu pa po treh urah igre s 6-3 4-6 4-6 izgubila z Moni POTRČ (ŽtkMb). V prvem krogu je tokrat izgubila Lina BOŽIČNIK.

Čestitke vsem !

Otok novice Infopush
Vpisujemo v teniško šolo za poletno sezono
bm

Vpisujemo otroke v teniško šolo za poletno sezono, ki se začne 3. maja v športnem parku Šiška. Prva obiska sta brezplačna. Vabljeni !  Več

Eva Kalan finalistka OP 16, Žiga Bradaška finalist OP 16B
bm

Eva KALAN in Žiga BRADAŠKA sta se uvrstila v finale turnirjev do 16 let tega konca tedna. Tudi ostali zelo dobro nastopili.  Več

Erika in Nejc finalista mini in midi turnija v Novem Mestu, Gregor Repina finalist članskega OP
bm

Konec tedna so v Novem mestu nastopili najmlajši. Erika MANEVSKA je bila finalistka v midi, Nejc ŠUŠTARŠIČ KALIN v mini tenisu. Odlično so se odrezali fantje na RR turnirjih do 14 let ter Gregor REPINA, ki je bil finalist članskega OP v Ljubljani.  Več

Obiskali so nas FIRBCOLOGI
bm

Včeraj so nas na treningu obiskali "FIRBCOLOGI". Pokazali smo jim nekaj utrinkov teniškega treninga in osnov tenisa. Oddaja bo na sporedu RTV SLO v jeseni.  Več

Ta teden odlični uvrstitvi Line Božičnik in Lana Winterleitnerja
bm

Lina BOŽIČNIK je na OP Zala 16 v Novi Gorici klonila šele v finalu, Lan WINTERLEITNER pa je izgubil polfinale 16 B v Kopru. Čestitke obema.  Več

Teniška šola ta teden v Umagu (tudi v fotogaleriji)
bm

Kar 38 članov našega teniškega kluba se je pod vodstvom trenerske ekipe udeležilo tro (mlajši) in petdnevnih (starejši) spomladanskih priprav v Umagu. Poglejte fotogalerijo  Več

Mai zmagovalec MIDI, Nejc polfinalist MINI tenisa v Ljubljani
bm

Še dve odlični uvrstitvi sta na turnirju 8-11 let v Ljubljani, na močno zasedenem turnirju je nastopilo več kot 180 igralcev in igralk, dosegla Mai in Nejc. Tudi ostali so nastopili zelo dobro.  Več