LOGOpage

Eva in Žiga finalista OP ZALA 16  in OP ZALA 16B

Ljubljana, 24.4.2017

Kalan Eva in Bradaška Žiga finalista OP 16 A in B

Še en uspešen konec tedna je za našimi igralci in igralkami. Tokrat se vračajo z dvema finaloma na turnirjih do 16 let.

Eva KALAN je nastopila v Domžalah in v finalu izgubila tekmo s Taro GORINŠEK. Eva je vodila s 6-3 3-0, nato pa moćčno popustila in dovolila nasprotnici, da se vrne v igro in na koncu zmaga s 3-6 6-3 6-1.

V Domžalah je v prvem krogu Lina BOŽIČNIK izgubila z Lizo KUHELJ s 3-6 4-6.

Žiga BRADAŠKA je igral na OP ZALA 16B v Radovljici in se uvrstil v finale, tu pa z 1-6 2-6 izgubvil z Majem MIKLAVCEM. Žiga je turnir odlično odigral, v finalu pa mu je tokrat manjkala zbranost.

V Radovljici so odliučno nastopili tudi Kal GORNIK, Lan WINTERLEITNER in David LJUBISAVLJEVIĆ. Vsi trije so v prvem krogu zmagali, v nadaljevanju pa po dobrih predstavah izgubili.

Na FIN 12B je nastopil Urban KOVAČIČ in se uvrstil v četrtfinale. Tu je z 1-6 2-6 izgubil Vidom GRABNARJEM.

Na FIN 12A za deklice v Litiji je Špela SEDEJ v drugem krogu tesno izgubila s Hano VERTOVŠEK ANDOLŠEK. Kranjčanka je bila boljša s 7-6(6) 6-4.

Čestitke vsem za odlične nastope, ta konec tedna pa se bomo trudili v Kopru.

Otok novice Infopush
Naši igralci in igralke na prireditvi Igrajmo tenis in teniški olimpijadi
bm

Naši mladi igralci in igralke so se udeležili prireditve Igrajmo tenis in teniške olimpijade v Ljubljani. Čeprav tokrat niso osvajali pokalov so se odlično odrezali.   Več

Mai, Erika in Nejc s tremi zmagovalnimi pokali iz Celja
bm

Izjemen uspeh v Celju na turnirju 8-11 let. Na najvišji stopnički so stali Mai WINTERLEITNER (midi), Erika MANEVSKA (midi) in Nejc KALIN ŠUŠTERŠIČ (mini).  Več

Kal Gornik finalist 14B v Kopru
bm

Kal GORNIK se je uvrstil v finale turnirja FIN 14B v Kopru, v finalu pa klonil v treh tesnih nizih. Čestitamo!  Več

Vpisujemo v teniško šolo za poletno sezono
bm

Vpisujemo otroke v teniško šolo za poletno sezono, ki se začne 3. maja v športnem parku Šiška. Prva obiska sta brezplačna. Vabljeni !  Več

Eva Kalan finalistka OP 16, Žiga Bradaška finalist OP 16B
bm

Eva KALAN in Žiga BRADAŠKA sta se uvrstila v finale turnirjev do 16 let tega konca tedna. Tudi ostali zelo dobro nastopili.  Več

Erika in Nejc finalista mini in midi turnija v Novem Mestu, Gregor Repina finalist članskega OP
bm

Konec tedna so v Novem mestu nastopili najmlajši. Erika MANEVSKA je bila finalistka v midi, Nejc ŠUŠTARŠIČ KALIN v mini tenisu. Odlično so se odrezali fantje na RR turnirjih do 14 let ter Gregor REPINA, ki je bil finalist članskega OP v Ljubljani.  Več