ENAJST NASLOVOV DRŽAVNIH PRVAKINJ

ZA TK MAJA V LETU 2010 in 2011

041 766-761 | maja_matevzic@yahoo.com

LOGOpage

Mai osvojil turnir v midi tenisu, Nejc polfinalist v mini tenisu, Erika  v četrtfinalu midi tenisa

Ljubljana, 26.3.2017

Še en odličen nastop je za našimi najmlajšimi igralci in igralkami na turnirju 8-11 let. Prav vsi ki so nastopili v mini in midi tenisu so dobro igrali, ponovno pa so se posebej izkazali Mai, Nejc in Erika.

Dečki midi tenis_2017 Mai_545

Po treh osvojenih turnirjih v MINI tenisu je Mai WINTERLEITNER tokrat prvič stopil na najvišjo stopničko tudi v mini tenisu.

Nejc Luka in Grega 2017_545

Pokal je domov prinesel tudi Nejc ŠUŠTERŠIČ KALIN, ki se je v mini tenisu uvrstil v polfinale, tu pa izgubil s kasnejšim zmagovalcem turnirja.

Erika, Kaja Mai in Nejc_545_2017

Za las je polfinale zgrešila Erika MANEVSKA, ki je v četrtfinalu po dolični predstavi za las izgubila s kasnejšo zmagovalko turnirja Emo KAPUS.

Otok novice Infopush
Na zaključku najmlajših imenitno vzdušje in veliko igre
bm

Danes so s sezono za nekaj časa končali najmlajši, ki se bodo občasno vračali tudi med počitnicami, vsi pa obljubljajo, da pridejo spet jeseni.  Več

David finalist B DP14 v Kopru, Nejc zmagovalec Midi v Velenju, Simon četrtfinalist 14 A v Ljubljani
bm

Tudi ta konec tedna smo bili uspešni. David Ljubisavljenvič je bil finalist, Nejc KALIN zmagovalec Mini in finalist Midi, Simon JAVORŠEK pa četrtfinalist OP 14A. Čestitamo  Več

Semajla Šarić finalistka DP 16 B
bm

Semajla ŠARIĆ se je na DP 16 B v Ljubljani uvrstila v finale. Žiga BRADAŠKA je izgubil četrtfinalno srečanje. Čestitke obema!  Več

Naši maladi igralci odlični v mini in midi tenisu v Kopru
bm

V Kopru so se ta konec tedna izkazali Mai WINTERLEITNER, zmagovalec MIDI, Tilen KOŠAK finalist MINI ter Nejc KALIN in Jan NAJZER polfinalista MINI. Čestitke !  Več

Naši igralci in igralke na prireditvi Igrajmo tenis in teniški olimpijadi
bm

Naši mladi igralci in igralke so se udeležili prireditve Igrajmo tenis in teniške olimpijade v Ljubljani. Čeprav tokrat niso osvajali pokalov so se odlično odrezali.   Več

Mai, Erika in Nejc s tremi zmagovalnimi pokali iz Celja
bm

Izjemen uspeh v Celju na turnirju 8-11 let. Na najvišji stopnički so stali Mai WINTERLEITNER (midi), Erika MANEVSKA (midi) in Nejc KALIN ŠUŠTERŠIČ (mini).  Več

Kal Gornik finalist 14B v Kopru
bm

Kal GORNIK se je uvrstil v finale turnirja FIN 14B v Kopru, v finalu pa klonil v treh tesnih nizih. Čestitamo!  Več