Poteka spomladanski vpis v teniško šolo Maje Matevžič

Ljubljana, 20.4.2017

TŠ MM 2017_545

Teniški klub Maja Matevžič vpisuje otroke v teniško šolo, ki z delom nadaljuje 3. maja 2017 na zunanjih igriščih v športnem parku Šiška na Milčinskega 2 v Ljubljani.

V teniško šolo vpisujemo otroke letnik 2012 in starejše, sprejemamo pa tudi tekmovalce, ki bi radi v tenisu dosegli nekaj več!

Zagotavljamo vam kakovostne treninge in celostno obravnavo otrok, ki jo nudi izkušena trenerska ekipa: Svetla Božičnik, Luka Verhovec, Gregor Repina, Luka Jesih in Miran Kotnik pod vodstvom nekdanje vrhunske teniške igralke Maje Matevžič.

Prva obiska sta za novince brezplačna!

Cene vadb in treningov ter vse ostale informacije dobite pri Maji na tel.št. 041 766-761, pišete pa ji lahko na elektronski naslov maja_matevzic@yahoo.com

bm

Naši mladi igralci in igralke so se udeležili prireditve Igrajmo tenis in teniške olimpijade v Ljubljani. Čeprav tokrat niso osvajali pokalov so se odlično odrezali.   Več

Mai, Erika in Nejc s tremi zmagovalnimi pokali iz Celja
bm

Izjemen uspeh v Celju na turnirju 8-11 let. Na najvišji stopnički so stali Mai WINTERLEITNER (midi), Erika MANEVSKA (midi) in Nejc KALIN ŠUŠTERŠIČ (mini).  Več

Kal Gornik finalist 14B v Kopru
bm

Kal GORNIK se je uvrstil v finale turnirja FIN 14B v Kopru, v finalu pa klonil v treh tesnih nizih. Čestitamo!  Več

Vpisujemo v teniško šolo za poletno sezono
bm

Vpisujemo otroke v teniško šolo za poletno sezono, ki se začne 3. maja v športnem parku Šiška. Prva obiska sta brezplačna. Vabljeni !  Več

Eva Kalan finalistka OP 16, Žiga Bradaška finalist OP 16B
bm

Eva KALAN in Žiga BRADAŠKA sta se uvrstila v finale turnirjev do 16 let tega konca tedna. Tudi ostali zelo dobro nastopili.  Več

Erika in Nejc finalista mini in midi turnija v Novem Mestu, Gregor Repina finalist članskega OP
bm

Konec tedna so v Novem mestu nastopili najmlajši. Erika MANEVSKA je bila finalistka v midi, Nejc ŠUŠTARŠIČ KALIN v mini tenisu. Odlično so se odrezali fantje na RR turnirjih do 14 let ter Gregor REPINA, ki je bil finalist članskega OP v Ljubljani.  Več