avgust 11, 2016
Tristan in Nik v četrtfinalu TE 12 na Ptuju, Tristan finalist v dvojicah
avgust 20, 2016

Na festivalu tenisa v Porotoržu so se letos izjemno odrezali naši igralci in igralke saj so se kar štirje vmešali v zaključne obračune.

V A turnirju do 12 let se je Tristan FLANDER po zanesljivih zmagah v prvih štirih krogih uvrstil v finale, kjer se je meril s 1. nosilcem Majem PREMZLOM in izgubil z 2-6 2-6.

V B turnirju do 12 let se je izkazal Kal GORNIK, ki je izgubil polfinalno srečanje z Nejcem STRAŠKOM v treh nizih s 6-2 5-7 3-6 potem, ko je v drugem nizu že vodil s 5-2.

Na turnirju do 14 let je Lina BOŽIČNIK klonila šele v polfinalu, kjer jo je premagala kasnejša zmagovalka Ema KORŠIČ.

Na turnirju do 16 let se je v finale uvrstila Eva KALAN. V finalu bo igrala z 2. nosilko Emo HORVAT.

Na turnirju do 16 se je pri fantih Dan Trošt SLAPNIK uvrstil v četrtfinale, kjer je izgubil z Maticem DIMNIKOM.

Čestitke vsem, pa tudi vsem ostalim, ki so, tudi zavoljo težkega žreba že prej končali nastope.