Tristan finalist turnirja dvojic na TE 12 na Kanarskih otokih

Tristan, Eva in Nik na Tilia mastersu 2016
oktober 10, 2016
Tristan v polfinalu TE 12
november 24, 2016

Tristan se je udeležil turnija TE do 12 let na Kanarskih otokih. Med posamezniki je po dobri predstavi v prvem krogu s 6-7(2) 3-6 izgubil s kasnejšim zmagovalcem turnirja, Špancem ROJASOM.

V konkurenci dvojic pa sta se z Borom ARTNAKOM uvrstila v finale. V četrtfinalu sta s z 2-6 6-3 10-8 premagala Španca Jorgeja Carlosa CAMARO ALLGAIERJA in Pedra CARO ACCINO ROCA, v polfinalu sta bila s 6-3 6-4 boljša od Britranca Louisa BOWDENA in Španca Fernanda VERELE MELIANA, v finalu pa sta s 6-1 6-7(3) 10-8 izgubila z Belgijcem Noahom MERREJEM in Poljakom Adamom KULIGOM.