avgust 18, 2017
Dan polfinalist, Nik četrtfinalist OP Zala 16
avgust 23, 2017

Za našimi igralci in igralkami je še en uspešen konec tedna.

Uspeh kariere je na A turnirju za dečke do 14 let v Celju dosegel Simon JAVORŠEK, ki se je prvič uvrstil v polfinale turnirja, pri čemer je izločiul dva nosilca, na koncu pa s 3-6 5-7 izgubil s 1. nosilcem lunom OBRULOM iz Celja in s tem kronal trdo delo zadnjega leta.

Na B turnirju do 14 let se je izkazal Vaal URANKAR. Tudi on se je uvrstil v polfinale.

Brez zmage in pokalov pa nismo ostali niti na turnirju 8-11 let v Kranju, kjer je Erika MANEVSKA suvereno opravila s tekmicami na turnirju do 10 let in osvojila 1. mesto, Nika MATEVŽIČ BAŠELJ pa bo na poličko postavila prvi pokal, ki ga je osvojila za polfinale v mini tenisu.