Kaja Kadak Ocvirk zmagovalka, Nejc Kalin Šuštaršič finalist OP 12 B v Litiji

Naši trenerji ponovno pridobivali nova znanja
marec 6, 2019
Najmlajši ponovno odlični v Ljubljani, tudi starejši iz tedna v teden napredujejo
marec 17, 2019

Odlično so nastopili naši deset do dvanajstletniki konec tedna na FIN B turnirju v Litiji.

Kaja Kadak Ocvirk je osvojila še svoj drugi B turnir, potem ko se ji je na RR turnirju za las izmuznila uvrstitev v A turnir. V finalu B turnirja v Litiji je s 6-3 6-4 premagala Tiso Strbad. Taja Košak se je na istem turnirju uvrstila v drugi krog.

Izkazali so se tudi dečki, saj so imeli v spodnji polovici žreba klubski turnir v katerem jo je najbolje odnesel Nejc Šuštaršič Kalin, ki se je po zmagah nad klubskima soigralcema, Majem Winterleitnerjem v četrtfinalu in Janom Najzerjem v polfinalu v prvem nastopu na finalnih turnirjih do 12 let uvrstil v finale B turnirja. V finalu je moral premoč priznati Jaku Rakarju.

Kaja Najzer je nastopila v A turnirju do 12 let v Mariboru in izgubila v drugem krogu.

Na turnirju fantov do 16 let v Celju je Luka Markovič uspešno opravil s kvalifikacijami, nato pa izgubil v uvodnem nastopu v glavnem turnirju. Nik Gmajnar je prav tako izgubil v prvem krogu glavnega turnirja. Simon Javoršek se je uvrstil v četrtfinale, tu pa ga je presenetil Maj Najvirt Kolarič.

V drugem krogu se je poslovila na OP do 16 let za dekleta Špela Sedej.