Maja sodelovala na forumu priznanega turnirja Smrikva bowl
junij 29, 2019
Simon, Grega in Žiga odlični na OP Zala 16 v Rogaški Slatini
julij 3, 2019

V soboto so se naši najmlajši igralci in igralke udeležili turnirja v kategoriji 8-11 let na Bledu in nabirali tekmovalne izkušnje. Poleg tega so se prav vsi odlično odrezali in osvojili nekaj novih pokalov. V MINI tenisu je pri dečkih zmagal Val Mlakar, pri deklicah je bila Brina Milovanovič druga. V MIDI tenisu je Brina osvojila drugo mesto, tretja pa je bila Nika Kožuh. V tenisu do 10 let je Sara Kovačevič osvojila drugo mesto, Nika B. Matevžič je bila tretja. V tenisu do 11 let je Jan Najzer osvojil drugo, Tilen Košak pa tretje mesto.