Najmlajši konec tedna uspešno nabirali izkušnje in zbirali pokale

Simon Javoršek polfinalist, Grega Grebenšek četrtfinalist na OP 18 v Ljubljani
september 10, 2019
Tudi zaključek sezone uspešen
oktober 6, 2019

Zelo uspesen konec tedna je za nasimi najmlajsimi igralci in igralkami, ki so tekmovalne izkusnje nabirali v Ljubljani.

Izvrstno pa je že med tednom na turnirju Champions Bowl v Umagu nastopila Kaja Kadak, ki se je med posameznicami uvrstila v polfinale, med dvojicami pa je bila finalistka.

Na turnirju TS v Ljubljani je bila v Midi tenisu najboljša Nika Kožuh.

Kaja je izjemen teden zaključila v Ljubljani kjer je suvereno osvojila še turnir TS med deklicami do 11 let.

V ostalih kategorijah so se nasi predstavniki odrezali takole:

Decki do 11 let: Jan Najzer – 3. mesto, Tilen Košak 5-8 mesto

Deklice do 10 let: Nika Matevžič Bašelj in Sara Kovačevič – 3. mesto; Brina Milovanovič in Nika Kožuh 5. – 8. mesto

Dečki do 10 let: Aleks Mulej in Tilen Košak 3. Mesto; Bogdan Čeprnja in Aleksander Jovanovič 5. – 8. mesto

Midi tenis deklice: Brina Milovanovič – 3. mesto

Midi tenis dečki: Aleks Mulej – 3. mesto

Mini tenis deklice: Lara Medvešek – 3. mesto

Mini tenis dečki: Val Mlakar – 5. – 8. mesto