Kaja Najzer v drugi krog Orange bowla do 12 let

Najmlajši konec tedna v Litiji in Mengšu, malo starejši uspešni na turnirjih RR do 12 let
december 16, 2019
Grega in Simon dobro nastopila na članskem državnem prvenstvu
december 24, 2019

Kaja Najzer je odšla v spremstvu Svetle Božičnik nabirat izkušnje na Florido, kjer nastopa na turnirju Orange bowl v starostni kategoriji do 12 let. V konkurenci 128 igralk se je v prvem krogu merila s srečno poraženko kvalifikacij in slavila s 7-6(6) 6-1. Pretekli teden je nastopila na turnirju Little Mo in se po porazu v glavnem turnirju uvrstila v polfinale tolažilnega turnirja, tu pa izgubila s kasnejšo zmagovalko.